
Про подію
Запрошуємо відвідати артоб'єкт "П'ЄТА" (Оплакування Христа) висотою приблизно чотири метри. Його відтворили за мотивами однойменного твору художника та військовослужбовця Андрія Єрмоленка. Роботу упродовж тижня створювали приблизно два десятки людей. На ній написали імена загиблих українських військових.
Ідея створення артоб'єкта виникла у подружжя франківських митців Яреми та Наталі Стециків. До роботи над твором долучилися волонтери "Мальтійської служби допомоги", студенти кафедри дизайну і графіки Карпатського національного університету, а також дружини та матері загиблих військовослужбовців, працівники музею, волонтери.
Твір намалювали на шести щитах.

Про подію
"Запрошуємо на виставку старовинних рушників із нашої родинної колекції.
Приходьте, неодмінно приходьте відчути дух часу.
Ця виставка - про пам'ять, про нашу ідентичність, про силу духу наших предків, що в найлютіші часи свого буття зуміли вижити, щоб жили ми." - Уляна Сіренко.

Запрошуємо Вас на виставку ліногравюр — серії робіт "Чекання" мисткині Софії Сіренко.
У нашому мансардному виставковому залі для вас експонуватимуться 15 картин, виконані у 2024-2025 рр.
"У серії "Чекання" Софія використовує техніку ліногравюри, вирізаючи певну сцену-зображення, аби створити з неї копії, що майже не відрізняються одна від одної — як дні очікування свого чоловіка з війни. Перенесення з основи залишає на зображенні безліч відтінків, як і чекання залишає відбиток на буденності, додаючи їй палітру почуттів: від суму і тривоги від розлуки до радості у передчутті зустрічі", – Дар'я Христинюк.
Вісім робіт із цієї серії раніше експонувалися на випускній виставці школи сучасного мистецтва фра фра фра "Засів хмар" та Абонементі центральної міської бібліотеки.
Софія Сіренко — мисткиня, журналістка. Народилася у Хмельницькому, живе і працює у Франківську.
На відкритті виставки графіки з 16:00 год всі відвідувачі зможуть також послухати поезію від Ольги Деркачової.

Пориньте у світ мистецтва! Живопис, графіка, декор – усе, що створили талановиті випускники.
Підтримайте юних митців та відкрийте нові імена! Чекаємо вас!

Запрошуємо на виставку від бійця 47-ї ОМБр!
Фотовиставка створена бійцем 47-ї ОМБр Олексієм Назаренком, який під час виконання завдань на лінії фронту фіксував події війни та побут своєї бригади на плівковий фотоапарат.
Кожне фото – це окрема історія якою Олексій поділився в аудіозаписах та в яких розповідає про події, побратимів та посестер, з якими його познайомила війна.
Виставка "Об'єктив війни" – це своєрідний фото та аудіощоденник повномасштабної війни, автор якого ділиться власним досвідом служби у війську, історіями підрозділу та особистими роздумами.
"Виставка присвячується полеглим Героям нашої бригади, нашого батальйону. Пам'ятайте, цей список поповнюється кожен день новими іменами" – прокоментував виставку сам Олексій.

Художниця Галина Винник проживає в місті Надвірна Івано-Франківської області, де й народилася в 1957 році. Після закінчення Тернопільського фінансово-економічного інституту (1978р.) працювала економістом. Життя зумовило довший час перебувати за кордоном. Тривалий період захоплюється флористикою.
Іскорка дару малювати спалахнула вже у зрілому віці: коли один з трьох онуків виявив цікавість до малювання, тоді на допомогу взяла пензель з фарбами і спробувала… З того часу писати картини - не просто улюблена справа, це стиль її життя, який дозволяє самореалізовуватися і надихає вдосконалюватися.
Серед робіт художниці є пейзажі, натюрморти, портрети та анімалістика. Багато її живописних полотен пошановуються у приватних колекціях як в Україні, так і за її межами.

Запрошуємо на фестиваль класичної музики "Струни старого Станиславова". Під час заходу поруч з композиціями класиків лунатимуть й твори о. Даниїла Сікори, ЧСВВ.
"Це фестиваль світла і душі, тобто якісної класичної музики, яка би була духовною підтримкою в ці нелегкі часи, дарувала мир в серці та надію", — йдеться у дописі п. Юрія Маршалика.
Програма фестивалю:
- П'ятниця, 25 липня: "Діалоги крізь століття" (композитори: Касадеус, Гендель Дашак, Скорик, о. Даниїл Сікора).
- Субота, 26 липня: "Мандрівка європейським бароко" (композитори: Касадеус, Бонпорті, Скарлатті, Вівальді, о. Даниїл Сікора).
- Неділя, 27 липня: "У вирі почуттів" (Мендальсон, Шуберт, Кленгель, Брух, о. Даниїл Сікора).

Аліса Шиманська працює у різних натуралістичних жанрах – портрет, флористика, натюрморт, пише сюжетно-тематичні картини та інші композиції. І все це - не маючи професійної художньої освіти.
"Малюю всього півтора року. Я за фахом - лікар-гінеколог і працюю дальше за спеціальністю. Але так от сталося, що мені раптом захотілося малювати і я не можу зупинитися. Я малюю, малюю…", - каже Шиманська.